Czemu faceci chodzą na dziwki?

Wiele kobiet się zastanawia, i myśli z pogardą o meżczyznach jeżdzących do tirówek.

Powiedzmy sobie wprost – te Panie nie grzeszą czystością, a często i ładnym zapachem. Można by też mieć wiele wątpliwości jesli chodzi o zdrowie weneryczne naszych Pań, bochaterek mojego artykułu. Czemu wiec facet mający atrakcyjną żonę, jeździ do tirówki, w nocy, w ciemnym lesie? czemu chociazby nie pójdzie do czystej agencji towarzyskiej?

Odpowiedź jest banalnie prosta, Chodzi o emocje, o strach gdy wjeżdza się do ciemnego lasu, o dreszczyk emocji związany z tym, że robi się coś zakazanego, coś co każdy potępia. Łamanie tabu daje nam poczucie władzy nad społeczeństwem, które trzyma nas w szachu.  Trzymają nas w szachu, musimy żyć nie tak jak chcemy, tylko tak jak trzeba, wierzyć w Boga według wzorca, i umierać według wzorca. Spłodzić dzieci, zarabiać na rodzinę, znosić wiecznie niezadowoloną i narzekającą, tłustą żonę i swoje głupie dzieci. Dla osoby niedojrzałej jedynym wyjściem jest odreagowanie, i tym właśnie jest pojechanie na tirówkę – pokazaniem wała społeczeństwu. Dla wielu gejów podniecajacy jest nie sam sex miedzy facetami, a to że jest to traktowane przez społeczeństwo jako zboczenie. W każdej dewiacji większość reakcji rozkoszy to właśnie taki bunt przeciw społeczeństwu.

Śmiać mi się chce z postulatów gejów, gdy w końcu dojdzie do tego że geje staną się zwyklymi obywatelami jak heteroseksualiści, zaniknie u nich ta potrzeba – ale skąd ma o tym wiedzieć walczący gej, rozróżniający tych co wsadzają siurka w męski zad i tych co lubią wsadzać w kobiecy zadek, zamiast widzieć swoje wnętrze i usłyszeć głos swojej duszy. Tak, własnie to twierdzę – geje są niedojrzali emocjonalnie, zatrzymali się na pewnym etapie w swoim rozwoju.

Zadna żona nie da takich emocji meżowi jak tirówka, te emocje gdy wjeżdza sie autem o 2 w nocy do ciemnego lasu z obcą osobą w swoim aucie, po chwili sex z nią, to daje takie emocje że nie ma do tego porównania – oczywiscie emocje plus sex daje super sex. Dziwki były, są i będą, jest popyt, jest i podaż i nic tego nie zmieni.

Jak się ma do tego osoba swiadoma, rozwijająca się? to proste, ja nie chodze na dziwki, chociaż w młodosci chodziłem. Nie chodzę bo nad emocje podniecenia przedkładam ciche poczucie miłości w sercu, radość, spokój, ciszę i ekstazę w towarzystwie kobiety, lub Przyjaciela. To jest milion razy przyjemniejsze niż emocjonujacy sex.

0 myśli na temat “Czemu faceci chodzą na dziwki?”

 1. Fajny art :)) Zgadzam sie. Tyle ze polskie tirówki (tzn białorusinki w PL 😉 sa strasznie zaniedabne i najczesciej stare. Z tego co gadalem z takim fajnym kierowca tira, prawdziwy pasjonat, kocha auto swoje bardziej niz jakakolwiek kobiete, to mowil ze na Ukrainie jest raj, tirowki tam sa takie jak u nas laski w najlepszych agencjach. Mały popyt bo kraj biedny to sie dziewczyny staraja wygladac i byc czysta i polscy kierowcy tirow maja tam raj za pare groszy 🙂

 2. Żadna żona nie da takich emocji mężowi jak tirówka?No co Ty mówisz..Jak możesz się wypowiadać za każdą z żon,Ty który jej nie masz..Różne są kobiety,ale nie można skwitować jednym zdaniem,że żadna..Oj czasem nie jedna daje tyle emocji..bo to od nas samych zależy,czy potrafimy i chcemy zaskoczyć swojego mężczyznę:))I wzbudzić,emocje jeszcze lepsze niż tirówka..

  1. A jak Ty możesz się wypowiadać za mężczyznę, odbiorcę tych emocji skoro nim nie jesteś? to że Ci facet mówi ze jesteś cudowna, wcale nie musi oznaczać że w delegacji nie buszuje w lesie z tirówką :))

     1. Hmm..No ale ja w tym komentarzu nie mam bluzgów:((Inni jak bluzgają to automat puszcza.To nie fer..

 3. Ja?To nie ja napisałam artykuł o tym,czemu faceci chodzą na dzi…?Ja się wypowiedziałam jako Kobieta i jak Ja to czuję i widzę.A nie za każdego mężczyznę odbiorcę tych emocji..Nie ma gwarancji na to,że skoro się usłyszało miłe słowa od faceta to on potem tego nie zrobi w delegacji czy gdziekolwiek z inną..Ale nie wrzucajmy żon do jednego worka,tak jak i mężów..

     1. Pytałam:))Powiedziało,że to nie aluzja:))Zastanawia mnie dlaczego nie ma wypowiedzi na ten konkretny temat.Czyżby nikt nie chodził na dzi…??Czy boją się mówić na ten temat??..

     2. Tak to wiem,ale dlaczego to robią?Niech któryś z panów powie dlaczego chodzą na dzi…?:)Bo ja nie widziała bym żadnej przyjemności z tego,bedąc facetem,żeby jakaś laska,w lesie robiła mi loda w prezerwatywie..

 4. Ja?To nie ja napisałam artykuł o tym,czemu faceci chodzą na dzi…?Ja się wypowiedziałam jako Kobieta i jak Ja to czuję i widzę.A nie za każdego mężczyznę odbiorcę tych emocji..Nie ma gwarancji na to,że skoro się usłyszało miłe słowa od faceta to on potem tego nie zrobi w delegacji czy gdziekolwiek z inną..Ale nie wrzucajmy żon do jednego worka,tak jak i mężów:))..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *