Satanizm – wstęp do rozwoju duchowego

 

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak straszne było życie w dawnych czasach.

Nie było ubikacji, ciepłej wody,  centralnego ogrzewania, był za to smród i odchody na ulicach, przemoc bez ograniczeń, choroby bezlitośnie dziesiątkujace ludzkość. Ból zęba z którym teraz idziesz do dentysty, wtedy był wielką tragedią gdyż ząb trzeba było wyrwać, i robił to bez krztyny gracji pijany kowal obcęgami, i mogłes mówi o szczęsciu jeśli wyrwał ten ząb co trzeba. Wyobrażasz sobie młode dziewczyny, szczupłe i piękne które miały czarne zęby? a wiesz jak im cuchnęło z ust? no ale instynkt przeżycia umiejscowiony u meżczyzny w członku jest silny, wiec znajdowali się amatorzy podejmujący się szczytnego dzieła przedłuzenia gatunku z ziejącą ropą i zgnilizną ukochaną kobietą. Dla takiego jak ja, romantycznego i czułego meżczyzny kochajacego głębokie Francuskie pocałunki z masażem migdałków, życie w tych czasach było rozdzierajacym serce i dusze doznaniem.

Ciągłe wojny, śmierć niemowlaków które teraz żyją w inkubatorze, umierajacy żebracy na ulicach, brak emerytury czy jakichkolwiek świadczeń socjalnych. Taka była rzeczywistość przeszłych czasów, okrutnych czasów. 62 lata żyjemy bez wojny, co w dawnych czasach było niemożliwe, co chwila wybuchały wojny, rewolty. Żyjemy w raju, a wszystko dzieki technologii, i bombie atomowej, która sprawia ze każdy się boi kogoś zaatakować, gdyż w razie wojny kula ziemska zostaje zdetonowana przez bron atomową i każdy przegrywa.

W tych koszmarnych czasach, władzę razem z politykami i moznowładcami dzierżył kosciół katolicki, paląc i torturując ludzi mających odmienne zdanie od niego. Ludzie którzy patrzyli, logicznie myśleli tak – skoro swiatem rzadzi Bóg milości, a ten swiat jest pełen zła i cierpienia, a Ci co mają służyć bliźnim to spaślaki i mafia mordująca ludzi żeby utrzymać technologiczny i intelektualny status quo, to w takim razie druga siła musi być odwrotnoscią tego co widzą, a wiec Szatan – skoro Bóg to cierpienie wojny i bezdenna ludzka nędza i głupota, to Szatan jest w takim razie madroscią, swiatłem, rozkoszą i pełnią. W tym klimacie powstawał właśnie satanizm, ktory w sumie nie jest kultem zła a buntem przeciwko zniewalającemu światu pelnego cierpienia, które kończy się bolesnym żałosnym zgonem. Prawdziwy satanizm który powstał z takich pobudek, nie ma nic wspólnego z czymś złym. To bunt który rośnie w ludziach nie dających się omamić propagandzie, ludzi w istocie mądrych, wrażliwych.

Oczywiscie jak grzyby po deszczu rosły takze sekty satanistyczne w których w zamian za brutalne morderstwa dzieci, Szatan miał dać władze kobiety i pieniądze. Ale Ci ludzie nie mają nic wspólnego z poszukiwaniem spelnienia w życiu, to zwykli przestępcy, zdegradowane uposledzone dusze, przy okazji głupie i naiwne skoro sądziły że Szatan im się ukaże jak zabiją człowieka i zaśpiewają okultystyczne inwokacje. Trzeba być durniem, by wierzyć że Szatan który wg. nich jest potężny i madry, pokazywal im się jak kukiełka po zabiciu dziecka na ołtarzu i po zajodłowaniu w dziwnym starożytnym jezyku piosenki. Skoro się nie pokazuje po piosenkach Dody, to nie pokaże się na pewno po wyciach bandytów w smiesznych płaszczach z powykrzywianymi krzyżami. Po co miałby się im pokazywać, skoro i tak ich dusze są już jego? po co im dawać pieniadze sex i władzę skoro i bez tego są skazani na piekło za swoje złe uczynki? naiwne satanistki mordowaly młode dziewczyny by Szatan dał im urodę i ciasne pochwy, naiwni sataniści mordowali młodych meżczyzn by Szatan dał im większe penisy i wiagrę, by mogli dupczyć wszystko co nie ucieknie na drzewo.

A wiec, jak widać, satanizm to szerokie pojęcie, i może oznaczać zarowno podłego charakterem durnia jak i swiatłego człowieka nie chcacego iść w stadzie owiec na strzyżenie, podobnie jak i katolik moze być zwyczajnie wytresowanym robotem, jak też pobożnym uczciwym człowiekiem którego szanuję.

0 myśli na temat “Satanizm – wstęp do rozwoju duchowego”

  1. Zostać mistrzemGdyby tak można zostawić wszystko,I udać się w podróż incognito.Zostać żebrakiem albo pijakiem,Zostawić materialną przeszłość.Nic nie budować, cieszyć się życiem,Wsłuchać się w ludzi i ich pragnienia,Budzić się wtedy, gdy wstaje słońce,Nie mieć niczego oprócz cienia… więcejGdyby można tak zostawić wszystko, co dotąd znam,Wiedzieć, że tam gdzie ja, jest mój dom.W oczach mieć cały świat,Podróżować wolnym, nie liczyć lat,Wiedzieć, że tam gdzie ja, jest mój dom.W oczach mieć cały świat,Podróżować wolnym, nie liczyć lat,Wiedzieć, że tam gdzie ja, jest mój dom.Gdyby można tak zostawić wszystko, co dotąd znam,Wiedzieć, że tam gdzie ja, jest mój dom… i ma sensWsłuchać się w kamień, pogadać z drzewem,I z każdym bogiem być bardzo blisko,Nie czynić dobra i nie przeszkadzać,Poczuć, jak wokół tętni wszystko.Wilki

  2. hejciekawie piszesz, jednakze nie ze wszystkim moge sie zgodzic. Satanizm jest zlem i nie ma co ukrywac, ze jesli ktos uwaza sie za sataniste to niestety musi byc bardzo zagubiony i zauroczony tym co moze zyskac, a tak naprawde nie zyskuje nic tylko traci wlasne „ja”, niezaleznosc…..pozdrawiam

  3. Temat stary, zatem odświeżę, bo widzę, że w świecie sporo się zmienia, a Ludzie budzą się z żydowskiego koszmaru, dostrzegając, że chrześcijaństwo to jednak PRAWDZIWE zło – bo podaje się za dobro. Zapraszam na stronę google: demaskowanie chrześcijaństwa jeśli ktoś chce się zagłębić w sposób OBIEKTYWNY w tajniki chrześcijaństwa (a obiektywizm to największy grzech w tym kulcie ciemnoty – bo tylko ciemnotą można rządzić). Sława SZATAN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *