Konieczne zmiany w PIS

Nie oszukujmy się.

PIS jeśli chce wrócić do władzy, musi przejść gruntowną metamorfozę. Ma się przemienić w nowoczesną partię ludzi którym można zaufać. To i tak jest wielki sukces że mieli tyle głosów, bez wsparcia mediów które niemalże codziennie krzyczały o tym że w Polsce jest już stan wojenny, że mordują ludzi, że policja podsłuchuje bandytów  i że cały świat pęka ze śmiechu. Oto lista zmian które są konieczne by wrócić do władzy, i wreszcie żeby ten kraj zaczął się normalnie rozwijać, bez nienawiści i jątrzenia kilku podstawionych manekinów np. w osobach Tuska czy Komorowskiego, ochranianych przez tabun dziennikarzy, i niemalże wszystkich mediów pochodzenia Niemieckiego w Polsce.

1. Mam wielki szacunek do Kaczyńskich, ale prawa marketingu są nieubłagane. Wybielić zęby, lekcje z nauczycielem wymowy żeby nie mlaskali i nie oblizywali warg w czasie mówienia, bo niestety przeciętnego Polaka bardziej interesuje mlaskanie niż to że kraj jest dobrze zarządzany, koniecznie zapuścić włosy (przeszczep cebulek), siwizna może być gdyż symbolizuje mądrość.

2. Wynająć profesjonalną agencję PR, złożoną z młodych, dynamicznych i ambitnych ludzi by zajmowali sie tylko kreowaniem wizerunku braci Kaczyńskich.

3. Wyrzucenie z PIS na zbity pysk ultrasów Katolickich, żeby nie robić żałosnych scen z koronowaniem Jezusa na króla Polski.

4. Oprócz niezbędnych walk z układem mafijnym który istnieje a którego nie uświadamia sobie przeciętny Polak uciekający przed głodem do jakiegokolwiek kraju byle tylko tu nie zostać, i za tą sama pracę dostający godziwe pieniądze kiedy tu był popędzany że ma za małą wydajność, konieczne zwrócenie uwagi ludzi na takie rzeczy jak rozwój kraju, technologie, przyszłość, nowoczesność.

5. Skojarzenie wizerunku partii z piękną młodą kobietą i przystojnym meżczyzną i dzieckiem. Wszyscy uśmiechnięci, szczęśliwi, nowocześni. Dobry luksusowy samochód, i koniecznie wizyty w Paryżu, Wenecji.

6. Prezydent ma stać się mecenasem sztuki, finansującym i nagradzającym młodych artystów.

7. Pani prezydentowa – wspaniała, ciepła kobieta. Pani Mario – koniecznie więcej musi Pani być w mediach, pomoc dla dzieci, uwypuklenie tego jak np. poznaje Pani dramatyczną historię kalekiej dziewczynki, na operację której nie ma pieniędzy, nastrój dramatu, tragedii, bezsilnosci, i wtedy dzwoni Pani do prezydenta i ten wydaje rozkaz i załatwia sprawę. Gospodynie domowe płaczą przed telewizorami, poparcie rośnie, dziewczynka zaczyna normalnie żyć – wszyscy zadowoleni.

7. Prezydent musi koniecznie w mediach wspierać młodzież, dać kilku wsiom za friko internet żeby mogli sobie gołe baby oglądać i pic piwo, i niech to będzie rozwój technologiczny kraju.

8. Odchudzić Gosiewskiego i Kamińskiego żeby nie straszyli indiańskopodobnymi czerwonymi licami. Uśmiechy, przyszłość, nowoczesność, rozwój i siła. Tak ma się kojarzyć PIS.

9. Wzięcie za mordę biznesmenów, co przez całe lata płacili ludziom po 600pln a teraz płaczą gdy jest mowa o porządnej płacy minimalnej. Niech płacą porządne podatki, tak jak na zachodzie i w Irlandii gdy ta wychodziła z kryzysu. Płaca minimalna 1600pln netto a jak się biznesmenom nie podoba ze nie ma darmowych murzynów to niech zbierają manele i jadą do Etiopii. Tu sie znajdą tacy ludzie interesu co będzie ich stać żeby człowiekowi godnie zapłacić przez co nakręcą popyt i wreszcie ten kraj sie zacznie rozwijać.

10. Likwidacja i delegalizacja organizacji typu Lewiatan, płaczącej w mediach ze dzieje się krzywda gdy trzeba podnieść płace ludziom, bo brakuje jeleni do tyrania za 800pln gdyż cała reszta uciekła do Irlandii. Koniec z tą beszczelnością i naigrywaniem się z ludzkich tragedii.

11. Budowa elektrowni atomowych – bo są najtańsze, i nie psują środowiska. Szkoda ze wielu ludzi tego nie rozumie i nadal boi się Czarnobyla a nie interesuje ich że umierają na raka płuc którego nabawili się wdychając powietrze, w którym jest masa trucizn z elektrowni węglowych.

Innymi metodami nie da się wygrać wyborów. Tym razem musicie wygrać i rządzić sami bez oszołomów pokroju Leppera czy Giertycha, wreszcie zaprowadzić porządek w kraju bo to co teraz sie tu dzieje woła o pomstę do nieba.

0 myśli na temat “Konieczne zmiany w PIS”

    1. Sądzę ze tak. Tusk np. nie jest reformowalny, zawsze kłamał klamie i bedzie kłamał. Więc PIS ma przewagę dość sporą.

  1. Stary…tak jak z sensem piszesz o relacjach międzyludzkich, o pracy nad sobą itp. tak o polityce i ekonomii zielonego pojęcia nie masz.

    1. Pisze to co piszą Ci, co zrobili np. z Irlandii tygrysa gospodarczego. Oni też się na tym nie znają?

  2. PiS to Bracia Kaczyńscy, Ludwik Dorn, Zbigniew Ziobro, no i może jeszcze bulterier Jacek Kurski. Reszta się nie liczy. Więc nic się nie zmieni. Chyba, że pozostali założą nową partie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *