Sprzedam java 50, bimbrownicę. Samice sio.

Wszystko na zdjęciach, jest wystawione do sprzedaży. Mam też pytanie, ten dzbanek czy co to jest do bimbru, warto sprzedać na złom czy lepiej na giełdzie staroci? to jest miedź czy mosiądz? dzięki z góry za info.

 

A teraz części motoru java 50. Chcesz przypomnieć sobie czasy gdy nie miałeś brzucha, miałeś erekcję i nie rzucało Tobą na widok Twojej pomarszczonej starej żony? to swietna okazja, wróć do czasów młodości składając ten świetny motor java 50 sport – poczuj wiatr w peruce, odkryj na nowo swoją męskość, bądź trendy!

 

Czujesz adrenalinę? czujesz moc? czujesz jak w Twoje jadra wlewa się męskość? czujesz jak odrastają Ci włosy?

 

Wziąłeś leki nasercowe i uspokajające? spociłeś się jak świnia z pożądania? już teraz wiesz co chcesz robić w życiu? zrozumiałeś że jesteś facetem z jajami? wlałeś zonie i teściowej a potem je przeleciałeś? pijesz teraz wódkę prosto z gwinta i zagryzasz tłuczonym szkłem? tak, jesteś gotowy na kolejna zdjęcie – uważaj, lepiej mocno przytrzymaj się krzesła.

 

Super. Az tu poczułam ostry zapach Twojego meskiego potu. A teraz wejdź na swoje konto, wpłac mi pieniądze i poczuj jak to jest być prawdziwym mężczyzną.

0 myśli na temat “Sprzedam java 50, bimbrownicę. Samice sio.”

  1. Uff jeszcze nie potrzebuje az tak mocnych srodków pobudzajacych! Ale wiesz co moze lepiej zostaw sobie ten sprzecik , moze Tobie sie niedługo przyda, latka lecą….

  2. „czujesz jak odrastają Ci włosy?” tylko Ty mistrzu potrafisz sprawić że się śmieję jak opętana,widzę ze forma dopisuje MAREK KIEDY KSIĄŻKA??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *