Sprawa zabójstwa Olewnika

Na pewno słyszeli  wszyscy Państwo, o głośnej ostatnio sprawie zabójstwa syna znanego biznesmena, Pana Olewnika.

Nie będę się rozpisywał o co chodziło, bo o tym można przeczytać niemalże wszędzie. Jednakże przedstawię swoją wersję. W Polsce istnieje zorganizowana grupa, nazwijmy ją mafią. W zwykłym kraju mafia ma ciężko, gdyż musi przekupywać polityków. W Polsce dzięki Wałęsie Pawlakowi i Tuskowi (obalenie w panice w ciągu jednej nocy rządu Olszewskiego chcącego zrobić spis agentów w Polskiej polityce) nie trzeba tego robić. 50 lat komunizmu, zeszmacenie niemalże każdego człowieka, tony dokumentów sporządzanych przez bezpiekę i tysięce haków zbierane przez lata na każdego. Ludzie którzy donosili na kolegów, uśmiechem, wódką i poklepywaniem po plecach wyłudzajacy od nich tajemnice by później przekazac je oficerowi służb bezpieczeństwa, gwałcący dzieci, kobiety, czasem zabijający ludzi i wdzieczni za zatuszowanie sprawy teraz są powszechnie szanowanymi autorytetami moralnymi, ulubieńcami tłumów, idolami pryszczatej młodzieży i gospodyń domowych, kraśniejących z dumy że ich premier nosi ładny garnitur, i że teraz cały swiat sie z nas nie śmieje, jak za rzadów PIS.

A więc mamy mafię, która się składa w wiekszości z członków SLD. Olewnik senior chodził błagać Ryszarda Kalisza, ministra spraw wewnętrznych, znanego w swiecie przestępczym jako „rysiek”. Chodzili o pomoc takze do innych baronów SLD, wszędzie była odmowa. Wiecie czemu? każdy kto chciał się zająć tą sprawą, dostawał informację że ma przestać węszyć. Liczba nieprawidłowości w tej sprawie, jest taka że człowiek nie wierzy po prostu że w państwie demokratycznym coś takiego mogło mieć miejsce. Powiedzmy sobie szczerze – Polska jest krajem, w którym nie raz wladzę przejęła mafia. I nie mam na myśli tych żałosnych bandziorków co zabijają, by za chwilę sami być zabici i zakopani w lesie. To sa ludzie wykształceni, politycy, prawnicy, sędziowie, prokuratorzy, finansiści, wspomagani przez byłych funkcjonariuszy aparatu bezpieczeństwa. To prawdziwa potęga, która wydymała 40 milionowy kraj, który jest dla nich bankomatem.

To dlatego gdy PIS doszedł do władzy, spotkaliśmy się z niemającym precedensu w historii ludzkości tajfunem w mediach, gdzie się nie obejrzeć, z każdej strony bombardowani byliśmy propagandą w iście Goebbelsowskim stylu, że cały świat, a nawet cały kosmos sie śmieje z nas, że umrzemy z głodu, że wyjadą czołgi na ulice, że będzie rzeź głodnych ludzi kontra wojsko. Miliony dolarów poszły dla nieuczciwych dziennikarzy, co piszą za prezenty co im się każe, by pluli, znieważali, wyśmiewali. Tak własnie walczy prawdziwa mafia, killer to ostateczność – prawdziwa walka to walka o głosy ludzi, o dojście do wladzy, to walka psychologiczna za pomocą mediów, gazet, telewizji.

Teraz zaczyna się robić to samo co za mrocznych rządów SLD. Jako kraj który się bohatersko postawił III rzeszy, zdradzony przez aliantów, zburzony i gdzie wymordowano 6.5 miliona obywateli, jako kraj gdzie za trzymanie Żyda była kara śmierci, teraz zapłacimy organizacjom Żydowskim i Niemcom „wypędzonym” za ich cierpienia. 25% dzieci nie dojada w Polsce, mamy najwiecej statystycznie w Europie generałów i admirałów dowodzących kilkunastoma złomowanymi niemieckimi czołgami i niesprawnymi F16, oraz 3 kutrami rakietowymi bez rakiet, bezrobocie, olbrzymia przestępczość, przedsiębiorczość hamowana przez straszliwą biurokrację, mafijne postępowanie banków które korzystając z dziurawego prawa bankrutują ludzi chcących otworzyć własny biznes – i my zapłacimy jednej z największych potęg finansowych świata, za to że napadli na nas.

Chcialbym jasno to powiedzieć. Są wspaniali Żydzi, nasi bracia, przyjaciele narodu Polskiego, nasi przyjaciele, którzy wiedzą co zawdzięczają Polakom, że przeżyli dzięki poświęceniu ludzi, tak jak moja babcia ukrywała wspaniałego Żydowskiego lekarza ryzykujac życiem swoich i swoich dzieci w tym mojego ojca, ale oni nie sa dopuszczani do głosu. Dopuszczani są cwaniacy którzy są w zorganizowanej grupie o światowym zasięgu, i robią dobre pieniadze na jeleniach. Tak je właśnie zrobili za Balcerowicza, liczą ekonomisci że wiele miliardów dolarów poszło za ten słynny numer z utrzymaniem stałego kursu dolara i oprocentowania w Polsce. Jeszcze o tym będą pisać książki. Były też takie momenty jak w Jedwabnem, i tak, zrobił to motłoch, gardzę nimi – ale to były jednostkowe przypadki a całokształt jest inny – pomagalismy sami bedac za to mordowani bezlitosnie w obozach koncentracyjnych, rozstrzeliwani jak zwierzęta, na ulicach przez wyższą rasę Panów. Teraz im zapłacimy za to, odbierzemy dzieciom, emerytom, ale zapłacimy za to że przegrali wojnę którą wywołali.

Reasumując – chłopaka można by uratować. Średnio inteligentny policjant z kawału o policjancie sadzącym drzewo lisciami w ziemi, sam by to zrobił majac to co mieli Polscy chłopcy z Policji, czyli masę dowodów, i informacji o miejscu kaźni chłopaka. No mieli, ale nie chciało im się jechać.

Nadal nie wierzysz w mafię? 🙂 uważasz ze spiski to wymysł frustratów? poczytaj gazetę, pomyśl chociaż raz samemu, a sie bardzo zdziwisz.

Moja wizja Polski, gdy już PO skompromitowane zniknie ze sceny politycznej, rujnując przedtem kraj co już ma miejsce patrząc jak wszystko się wai w gruzy, pensje stoją w miejscu, wszystko koszmarnie drożeje, a cudem jest to że oddajemy pieniądze których nie mamy Niemcom i organizacjom Żydowskim.

Przede wszystkim rozwój, technologia, badania naukowe. Internet dla każdego, każde dziecko na wsi ma mieć dostęp do sieci. Musimy się przygotowywać do wejścia w wiek informatyzacji. Anulowanie armii, pensja minimalna 1850pln netto czyli tak jak zrobili w kryzysie GB, Irlandia i każdy kraj który ma sukcesy ekonomiczne i jak radzą profesorowie ekonomii, oczywiscie nie mam na myśli wyśmiewanego na świecie Balcerowicza. Wolny dostęp do zawodów prawniczych zeby prawnik brał pieniadze za wygrana sprawę a nie jak teraz 2tysiace na wejście, zakladanie firm przez internet, uproszczenie podatków, duży podatek dla bogatego, niski dla biednego. Ułatwiony dostęp do broni, i rozdzielenie kościoła od Państwa – mają mieć kasy fiskalne i odprowadzać podatki od swojego biznesu. Bandyci mają siedzieć w więzieniu a nie na ulicy – nie umiesz żyć normalnie, w zgodzie z innymi? pójdziesz siedzieć, na długo. Za małe przestępstwa nie do celi z mordercami, a klamra na nogę i normalne życie. Bardzo silne prawa dla Policji, obrona konieczna – zabijasz złodzieja u siebie w domu, sprawa zamknięta.

Rozwój gospodarczy, infrastruktura, a nade wszystko rozwój technologii. Polska ma olbrzymi potencjał, gdyby ten bunt w naszych genach przemienić w dążenie do rozwoju, będziemy potęgą w 25 lat. Wtedy pomyślimy o supernowoczesnej armii, nie wcześniej. Cały świat będzie korzystał z naszych informatyków, specjalistów, inżynierów. Da się to zrobić, mocno w to wierzę. Wierzę że Polacy mogą być potężniejsi od zrobotyzowanych umysłowo Niemców, dla których liczy się tylko ordung. Słowianin ma duszę, a to znaczy często więcej niż automatyczne i bezrefleksyjne wykonywanie rozkazów. Nie wierzycie? w 1939 mając burdel a nie wojsko, fanatycznie się broniliśmy, Francuzi mając znacznie wieksza od Niemców armię uciekali – Brytyjczycy tylko Dunkierce zawdzięczają że nie zostali podbici. Nie raz czytałem wypowiedzi Niemców o Polskiej sile ducha, Polaków się bali, i nienawidzili bo to jedyny naród co się nie dał wziąść pod but – ani Niemcowi, ani Ruskiemu z 7 zegarkami na ręku. Rasa Panów – strzelaliśmy o nich jak do kaczek, myśleli o łatwym łupie, o Polaczku w kaloszach, wracali do Reichu bez nóg i rąk, bełkocząc w szoku i mocząc się w spodnie na myśl o słabych „Polaczkach”.

Kończąc temat – jestem dumny ze jestem Polakiem, ale mamy wiele do zrobienia, na razie rządzi mafia, i jest nędza. Ale wierzę że przyjdzie ktoś kto sobie z tym poradzi, i skończy tą błazenadę. Wtedy ja zrobię wszystko żeby pomoc, dosłownie wszystko.

0 myśli na temat “Sprawa zabójstwa Olewnika”

 1. tacy ludzie będą i zawsze byli i nie da sie tego zniszczyć wiesz to jak policjant bije swoją wybrankę ! i wszyscy go kryją choć to niesłuszne ,ale cieszę się że Ci ludzie tak walczyli sami i są nadal uparci

  1. Da się to zmienić, po prostu wsadza się ich do więzienia, i przestępczość się utrzymuje na niższym poziomie. mają się bać, a nie bezkarnie kraść.

 2. Tekst Dobry. I jeszcze w dodatku to prawda. Tylko co z tego ze kazdy szarak o tym wie? Przecież czlowiek który dochodzi do władzy tak wysoko nie uczciwie już zakodowane ma że reszta to głupcy.W ostatnich latach mozna przyuwazyć jak pieknie w sejmie przechodzą Ustawy.Pan Modzelewski „pięć minut” był chyba jakimś ministrem ale tylko po to by zapewnić sobie stołek w postaci szefa od Doradztwa Podatkowego./inaczej by nie ustapił/ i wiele zawodów w ten sposób zostało zagarnięte dla waskiej grupy osob po to by ktoś mógł trzymać na tym ŁAPE i za darmo brać pieniądze.To skandal by prawnik po studiach musiał prosić o aplikację jakieś dorobkiewicza z partii bo inaczej nie będzie mógł uprawiać zawodu.I jeszcze mogłabym przytaczać setki i tysiace przykładów draństwa Polakow na wyzszych i nizszych szczeblach .Bo takie szambo jest tylko u nas, to tylko polak potrafi znęcać sie nad polakiem .Marek ruszyłeś temat i mnie.od razu się nakrecam .Na co dzień unikam tych tematow bo szkoda zdrowia.Mogli wziąć tatusia oddałby im co chcieli i zaczął wszystko od początku.Ale chłopak by zył.

 3. kolejny wielbiciel rządu olszewskiego – jednego z najgorszych mozliwych, ze „wspaniałymi” politykami pokroju Macierewicza i Janowskiego. I ta domniemana lista agentów… taaak, propaganda dopada wszystkich

  1. feee sam jesteś feee. :(Olszewski, Macierewicz to uczciwi i patriotyczni Polacy.Kim ty jesteś feee, pewnie Tuskoholikiem.feee biegnij za donaldem sknerusem właśnie kręci lody na boku może i tobie feee zrobi…..dobrze.

   1. takiej własnie odpowiedzi mozna sie było po tobie spodziewać. dla takich ludzi jak ty krytyka macierewicza wiąże się tylko z fanatycznym uwielbieniem dla Tuska. A co ma jedno do drugiego? poszerz troche swoje horyzonty

 4. no jasne, za czasów pis-u to pensje tak fantastycznie rosły, że hej, co? a teraz stoją w miejscu? no wiesz, jak ty nie masz pracy i nie potrafisz jej nawet znaleźć (mieszkając w Warszawie), to faktycznie nie wiesz, że pensje ida w górę. widzisz tylko to, co chcesz zobaczyć. chcesz widzieć nędzę – to ją widzisz. co do programu dotyczacego poprawy – to ja się z tym zgadzam, ale wprowadzenie go nie zalezy od określonej opcji politycznej. Sam widzisz, że ze strony twoich idoli Kaczynskich raczej nie mozna sie będzie doczekać na jakiekolwiek posunięcia w stone uporządkowania kościoła, finansów kleru ani tez ograniczenia ich wpływu na politykę – za duzo głosów do stracenia…. W sumie każda partia tworzy własną „mafię”, a nawołuje do karania innych. a co do kompromitacji, to juz bardziej niż pis to po nie może się skompromitować.

  1. aggie powiedz mi czym skompromitował się PiS?Czy bardziej niż nierząd SLD Millera?Czy bardziej niż pseudoreformy narcyza Buzka? (Cel oficjalny reformy, cel nieoficjalny dokręcenie śruby motłochowi i namnożenie tłustych stołków dla pociotków wszelkiej maści. Efekty katastrofa w służbie zdrowia, biurokracja większa 4 razy w stosunku do PRL-u gdy funkcjonował system centralnego planowania i nie było komputerów, nadciągająca katastrofa i kompromitacja „zreformowanego” systemu emerytalnego. Buzek dobrze wiedział że tworzy armię przyszłych emerytalnych nędzarzy!)Czy bardziej niż złodziejska mafia z PO? Jeszcze nie zaczęli rządzić a już planowali kręcenie lodów i to zbrodniczym kosztem zdrowia Polaków. PO = Polskę Okraść, jak mówi Mistrz i całkiem słusznie.Najdalej za rok obudzisz się z ręką w nocniku aggie.Tuskoholizm czyli quasi miłość posiadacka z narastającym głodem konsumpcji CUDU OBIECANEGO szybko zamieni się w zapiekłą nienawiść do PO.Że Mistrz nie ma pracy i to mieszkając w Warszawie?Pomyśl, myślenie nie boli.Kto w dzisiejszej Polsce jest pracodawcą?Kto w dzisiejszej Polsce zajmuje kierownicze stanowiska?Beneficjenci mafijnego systemu, to przeważnie bestie w ludzkich skórach !!!!! Osobniki antypatyczne i odpchające. Często budzące wstręt, odrazę i inne negatywne odczucia.Osoba rozwinięta duchowo…czuje to wyjątkowo mocno. Czuje pracując z takimi osobnikami conajmniej silny dyskomfort. Bestie w ludzkich skórach też co nieco wyczuwają i są uczulone na prawych ludzi.Utrzymać pracę w takich warunkach to rzecz bardzo trudna.No i trzeba się godzić z tym że jest się sługą bestii w ludzkiej skórze.Ps. Dlatego ja 34 będąc inżynierem budowlanym i mając studia podyplomowe prowadzę jednoosobową firmę i pracuję fizycznie.

   1. nie jestem wielbicielka rządu tuska, ale nie cierpie na zaślepienie, które nie pozwala na zauwazenie, że członkowie pis-u tez obsadzili ciepłe posadki dla krewnych i znajomych, a biurokracja za ich czasów tez sie niexle rozrosła. a co do twojej opinii o tym, że ktos nie może znaleźć pracy, bo rzekomo wszędzie sa uklady – to juz zalezy od sposobu widzenia. Jakos wielu ludzi znalazło prace bez znajomości, bez układów, fajnie zarabiają, normalnie pracują. Powiedziałabym, że trzeba tylko chciec. Oczywiście, zaznaczam, że układy i znajomości oczywiście funkcjonuja, ale da sie bez nich przezyć i nie sa one wina po, a raczej ludzkiego charakteru.Jestes zaślepiony nienawiścia do po, co nie pozwala ci na trzeżwa ocene sytuacji. ja stoje z boku, nie popieram nikogo i jedynie sie przyglądam

   2. często na brak pracy spowodowany „mafią” na stanowiskach i tego typu argumenty to domena niezrealizowanych ludzi, z kompleksami, którzy nie potrafią znaleźć pracy (i tutaj wykształcenie nie odgrywa roli), nie wiedza, czego chca od zycia i tylko czekają, żeby im państwo dało ciepła posadkę. Założyłeś firmę, więc nie powinienes narzekac, bo w twoim zawodzie mozna niexle zarobić. i przeciez o to chodzi, żeby człowiek był przedsiębiorczy. Roszczeniowa postawa jest u nas na porządku dziennym. Ludzie koncza szkoły (i te zawodowe i te wyższe), a tak naprawde nie wiedzą, co mają robić, niewiele potrafią, a często nawet nie lubia kierunku, w którym się kształcili. I tacy ludzie mają odnieść sukces? A poza tym, czy miara „sukcesu” zawsze musi być kupa kasy na koncie w banku? (oczywiscie, nie mówie tu o skrajnych przypadkach biedy). Zwykle z najwiekszym narzekaniem spotykam się ze strony ludzi, którzy mają mnóstwo, a z przezyciem z miesiąca na miesiąc i odkładaniem nie maja wiekszego problemu. Za to najwięcej ich boli, że ktos inny osmiela się mieć więcej od nich. jeszcze raz powtarzam, że nie mowię, że mafii nie ma (jedynie uważam, że każda partia tworzy własną klikę, która chce wydoić jak najwięcej), ale zrzucanie winy za swoje własne niepowodzenia zyciowe na rząd, to tez gruba przesada. wiem, że pensje sa za male dla tych gorzej wykształconych i to oczywiście trzeba zmienic, ale na to trzeba wiele lat zmian i to nie tylko w finansach państwa, ale i w ludzkiej mentalności. A co do partii, to nie było jeszcze takiej (i nie będzie), która by zadowoliła wszystkich. Gdzie dwóch Polaków, tam trzy opinie, a polityka zaostrza kontakty międzyludzkie. niemniej jednak fajnie byłoby zachować w dyskusji pewne standardy przyzwoitości – chociażby brak obraxliwych epitetów – nawet jeśli kogos bardzo nie lubimy. Na złości i nienawiści mało pozytywnych rzeczy mozna zbudować.

    1. aggie masz dużo racji. Ale mi chodziło o mentalny bardzo silny mechanizm „odpychania”.Pracowałem w wielu firmach i to się czuje.Jak ci to wytłumaczyć………?Wyobraź sobie mentalność i spojrzenie psychopaty wielokrotnego mordercy.Czujesz to..?No więc zrozum że w przypadku większości przedstawicieli tzw. uwłaszczonej nomenklatury oraz ich bliskich współpracowników ( wszyscy oni dochodzili do majątków i pozycji nie przez ciężką, kreatywną i uczciwą pracę wielu pokoleń a przez przekręty, układy, korupcję, mafię i totalny cynizm i bezkarność)ich mentalność i ich zwierciadło duszy są dalece gorsze od widoku psychopaty wielokrotnego mordercy.Dlaczego?Wystarczy policzyć rozmiar szkód wywołanych nomenklaturowym złodziejstwem.Szybo wówczas zrozumiemy że nie mamy tu do czynienia tylko ze złodziejstwem na wielką skalę.Bo konsekwencją tych strat jest ludobójstwo choćby na ludziach którzy nie mieli szans, w tym pseudopaństwie jakim jest Polska, na uratowanie zdrowia czy życia. Bo ponoć nie było w budżecie środków.A nie było bo zostały bezlitośne rozgrabione.Polska nomenklatura polityczno-biznesowa to wielka zbiorowa ludobójcza bestia.I TO WIDAĆ!

    2. Ps. aggie czy uważasz że w Polsce jest tyle miejsc pracy (cywilizowanych a więc godnych tego określenia) że ci którzy pracy znaleźć nie mogą to lenie, ludzie źle wykształceni, niezrealizowani, z kompleksami, nie wiedzący czego chcą od życia i tylko czekający że państwo im da ciepłą posadkę?To pożal się boże państwo ciepłe posadki rozdaje pociotkom.Zwykłych obywateli skazało na globalizm i chińską konkurencję.Dzięki Balcerowiczowi i jemu odobnym Polska na początku transformacji najbardzej została otwarta na globalizm – to stąd największe w postsowieckich krajach bezrobocie i bieda.I ta bieda z nędzą ma jeszcze płacić podatki na synekury pociotków.Zrozum, ludzie tu są bez winy, są w tych warunkach po prostu przerażająco bezradni.Nikt w cywilizowanym świecie nie odważył się zdjąć z rządzących odpowiedzialności za byt zwykłych ludzi.Władza to odpowiedzialność a nie synekury.A dlaczego politycy w JPII-landii mają służyć obywatelom skoro i tak ………ich władza pochodzi od Boga?Zwróć na koniec uwagę na fakt że kapitalizm jako formacja powoli na skutek globalizmu bankrutuje.Miejsca pracy coraz szybciej przenoszą się do Azji. Chciwi i ślepi tuczą chińską bestię.Z jakimi skutkami…niedługo zobaczycie.Ps.2. W piaskownicy pełnej psich kup polacy pracy i chleba nie znajdą.A na taką piaskownicę wskazują biedakom i nędzarzom ci którzy sami są syci i ustawieni często na wiele pokoleń.Jest to postawa wyjątkowo obrzydliwa i bestialska.Stworzenie nowoczesnego miejscza pracy w warunkach globalizmu to konieczność posiadania dużego kapitału dla większości polaków nieosiągalnego. A to i tak nie gwarantuje sukcesu w dłuższej perspektywie.

 5. JEzeli juz nauczyłeś się myśleć to co nadal robisz w Polsce ? Wiesz kiedy nastąpi to Twoje polepszenie ? Jak poumieraja wszyscy UBecy i wszystkie swinie okrągłostołowe pójdą na tamten świat, niestety nie nastapi to w ciagu 10-20 lat wiec nasze pokolenie jest juz stracone. W Polsce albo mozesz miec uklady albo jestem robolem. Polska to Obłuda !! Inteligencja zostala wycieta a tempy lud patrzy komu tu podlozyc noge, jak przyjezdzam i opowidam ludziom co mysle o Polsce to maja mnie za wariata. NA Tvnie mówili jak to emigracja głosuje na PO – wiesz co ?? Nie znam nikogo kto byłna wyborach !!! Ludzie jak juz ustawia sobie nowe zycie to maja problemy gdzie pposlac dziecko do przedszkola albo znalexc pokoj do wynajecia a nie chodzic na wybory – OBLUDA !!! i nic wiecej. Myslisz ze te ataki na angielska emigracje nie sa sponsorowane ?? Dlaczego nikt nie pisze na emigracje w ameryce, niemczech norwegii itp …Oni sie nas boja – jestesmy zbyt daleko zeby chodzic na ICH lancuchach izbyt bliskozeby kiedys byc moze wrocic z nowymi przemysleniami, perspektywami i zrobic porzadek. Co do PIS, pis pewnie chcial dobrze ale kaczynscy chyba nie byli najlepszym wyborem na szefow partii …PS Uwazaj bo za takie blogowanie moga Ci zamknac ten kramik, nie raz mialem doswiadczenie ze piszac cos na PO na onecie w komentarzch komentarz byl anulowany (bo ktorys tam paragraf onet forum jest naruszony) ale jakos piszac na PIS o tych paragrafacch nikt nie pamieta …a wiadomo ze TVN I ONET to ta sama spolka …Dziwi mnie tylko fakt jak ludzie mogli byc tak bezmozgowi zeby nie zauwazyc tego całego przekretu, PIS przez 2lata sporo zrobil ciekawe ile przez 4 lata (oby nie ) zrobi PO. Czy ludzie w Polsce nigdy sie nie naucza myslec ?? Gornicy nie strajkuja dla siebie tylko dla mafii weglowej itp, itd …Ludzie myślcie wreszcie !!!

 6. JEzeli juz nauczyłeś się myśleć to co nadal robisz w Polsce ? Wiesz kiedy nastąpi to Twoje polepszenie ? Jak poumieraja wszyscy UBecy i wszystkie swinie okrągłostołowe pójdą na tamten świat, niestety nie nastapi to w ciagu 10-20 lat wiec nasze pokolenie jest juz stracone. W Polsce albo mozesz miec uklady albo jestem robolem. Polska to Obłuda !! Inteligencja zostala wycieta a tempy lud patrzy komu tu podlozyc noge, jak przyjezdzam i opowidam ludziom co mysle o Polsce to maja mnie za wariata. NA Tvnie mówili jak to emigracja głosuje na PO – wiesz co ?? Nie znam nikogo kto byłna wyborach !!! Ludzie jak juz ustawia sobie nowe zycie to maja problemy gdzie pposlac dziecko do przedszkola albo znalexc pokoj do wynajecia a nie chodzic na wybory – OBLUDA !!! i nic wiecej. Myslisz ze te ataki na angielska emigracje nie sa sponsorowane ?? Dlaczego nikt nie pisze na emigracje w ameryce, niemczech norwegii itp …Oni sie nas boja – jestesmy zbyt daleko zeby chodzic na ICH lancuchach izbyt bliskozeby kiedys byc moze wrocic z nowymi przemysleniami, perspektywami i zrobic porzadek. Co do PIS, pis pewnie chcial dobrze ale kaczynscy chyba nie byli najlepszym wyborem na szefow partii …PS Uwazaj bo za takie blogowanie moga Ci zamknac ten kramik, nie raz mialem doswiadczenie ze piszac cos na PO na onecie w komentarzch komentarz byl anulowany (bo ktorys tam paragraf onet forum jest naruszony) ale jakos piszac na PIS o tych paragrafacch nikt nie pamieta …a wiadomo ze TVN I ONET to ta sama spolka …Dziwi mnie tylko fakt jak ludzie mogli byc tak bezmozgowi zeby nie zauwazyc tego całego przekretu, PIS przez 2lata sporo zrobil ciekawe ile przez 4 lata (oby nie ) zrobi PO. Czy ludzie w Polsce nigdy sie nie naucza myslec ?? Gornicy nie strajkuja dla siebie tylko dla mafii weglowej itp, itd …Ludzie myślcie wreszcie !!!

  1. koncówka to juz się kompletnie zbłaźniłes w moich oczach. Jasne, zawsze usuwaja tylko te argumenty, które sa przeciw PO? nie widziałeś nigdy chamskich i głupawych krytyk po na rozmaitych forach? bo ja widziałem mnóstwo. ale faktycznie, skoro masz taka wizje zycia, w której tylko ty jestes pokrzwydzony, bo uwielbiasz PiS i z chamstwem a agresją odnosisz się do wszystkich innych, to świadczy to tylko, że masz problemy. Naprawde uważasz, że ktoś by zamknął ten blog za tego typu treści? jeśli tak myślisz, to widocznie do psychiatryka sie nadajesz. Na innych blogach mozna znalexc nie takie treści, a znacznie bardziej obraxliwe i nikomu nic się nie dzieje. Zamykanie się w krainie swoich własnych obsesji nie przynosi szczęścia w zyciu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *