Życie zażartowało.

Tydzień temu wybrałem się na zakupy, na stadion XX lecia.

Miałem zamiar kupić jakiś t shirty, może bluzę jak by nie kosztowała za wiele. Przechadzałem się po wąskich uliczkach, wdychajac w płuca zapach pieczonych kiełbasek i musztardy wydobywajacy się z przenosnych wózków, oraz fetor niedomytych ciał otyłych sprzedawczyń, wśród nawoływania, wrzasków i chrapliwych pohukiwań handlarzy, zaciskajac pięsci gdy za każdym mijanym straganem słyszałem te same, monotematyczne sopranowe „proszę Pan” i wzruszajace spojrzenie zbitego psiaka utkwione we mnie, że może coś kupię. Nie – nie kupię, nie lubię jak ktoś nade mą stoi i patrzy na mnie.

Nagle coś sprawiło, że serce zaczęło mi bić znacznie mocniej. Zobaczyłem pośladki idealne. Nie wierzyłem własnym oczom, tak jędrne, zgrabne, cudowne biodra i szczupłe nogi, myślałem że to Afrodyta, oszalałem. Stanąłem w tłumie sunacych przed siebie ludzi, i zacząłem udawać ze rozmawiam przez telefon o sprzedaży olbrzymich pakietów akcji, specjalnie wzmacniajac głos by doszedl do mojej bogini i patrzyłem na te cudowne nogi i pośladki w obcisłych dzinsach. Chciałem zobaczyć buzię tej piękności ale ona była pochylona i nurkowała w wiszących wszędzie ubraniach. Nie wiedziałem co robić, byłem zestresowany, ale postanowiłem ją zobaczyć. Wziałem kilka głębokich oddechów, i też zanurkowałem w ubrania, dziekując Bogu że wreszcie wysłuchał moich modlitw o idealną kobietę, dysząc z podniecenia i oczekiwania jak wygląda moja przyszła żona i matka moich dzieci, wytrzeszczyłem oczy i ….

I zobaczyłem….

Manekin.

0 myśli na temat “Życie zażartowało.”

  1. A ja kiedyś idę patrzę – jakaś ruda duupa się wypina nad kioskiem. Pośladeczki, nóżki 1 klasa. Podchodzę bliżej zaciekawiony a ta moja bogini się odwraca i okazuję mi swoje oblicze – 30 letni brodaty facet w okularach…

  2. no wiesz!!! Taki glupie tematy a Grazyna Szpołowska znowu zagrożona. Wy młodzi się zastanówcie co robicie. sorka mistrzu ale to jakiś spisek . Kocham G .Szap i Edytkę Górniak. Ostanie prawdziwe kobiety na ziemi., Mareczku,. czy Wy faceci oczu nie macie?Zaglosuj na G. SZ,,!!!

  3. Widać takie cię kręcą……Myśl pozytywnie…….Przynajmniej ta wybranka spełnia wyśrubowane do granic niemożliwego kryteria…………………Nie zestarzeje się.Nie roztyje.Nie dostanie celulitu. Nie poszerzy się w biodrach.Nie spoci się.Zawsze świeży zapach.Zawsze jędrna.Zawsze pokorna……..Niegadatliwa……..Nieplotkara…………………………..Wyjątkowo tania w utrzymaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *