Formularz rejestracyjny

Postanowiłem przedstawić wam formularz rejestracyjny, wnioskujący o przyznanie czytelniczkom statusu mojej oficjalnej fanki.

Przejście z nieoficjalnego podziwiania mnie, do oficjalnego skutkuje dużą ilością korzyści. Przede wszystkim lepsze miejsce w kolejce do ewentualnego spotkania ze mną, dostawanie newsów o mnie, i szereg innych, bardzo atrakcyjnych bonusów.

Formularz proszę wypełnić, i wysłać mi na mail, bądź opisany na gg.

1. Waga? 

2. wzrost? 

3. Czy masz żyły na dłoniach, nogach, szyi?

4. ile zarabiasz?  

5. Masz własne mieszkanie? 

6. Czy rodzice są bogaci, a jak tak to czy są chorowici? 

7. Umiesz dobrze gotować? 

8. Masz ciasną cipkę?

9. Jaki masz samochód?

0 myśli na temat “Formularz rejestracyjny”

 1. Proponuję, abyś w pierwszej kolejności sam wypełnił swoją ankietkę i opublikował wyniki. Zobaczymy ile osób zweryfikuje swoje wyobrażenie, kto nadal będzie czytał co piszesz i czemu aż tak drastycznie spadnie zainteresowanie tym blogiem.Zanim zaczniesz stawiać wymagania innym, spojrz bardziej krytycznym okien na samego siebie.

 2. A czy jeśi odpowiem w następujący sposób: 1. 200+2. 1493. tak4. bezrobotna5. nie6. nie7. nie8. nie9. nie mamto czy mam szanse na otrzymanie statusu ANTYFANKI??Jeśli masz wątpliwosci to mogę dodać np., że nie mam zębów, myję się raz w tygodniu, łysieję a w dodatku mój iloraz inteligencji jest poniżej 13 🙂

   1. Choć mój iloraz inteligencji jest marny to wpadłam na to 🙂 A nawet jeśli byłoby to do mnie to nie mijasz się z prawdą bo zepsuta jestem do cna, choć w sposób zgoła inny niż Mareczek :-)Pozdrawiam 🙂

 3. Strasznie jestes sfrustrowany , co sie przeklada na pomysly i tresci .Czy zbyt male kwoty, niezgodne z oczekiwaniami (wygorowanymi ) wplywaja na konto ?

 4. Bezczelny, pazerny, wulgarny, narcystyczny, bencwał !Mareczekk 28 coraz bardziej przypomina Marcinn27 z Onet Chat.Ostrzeżenie dla Fanek!Marcinn27 ma AIDS.

 5. CZYŚ TY ZGŁUPIAŁ CHŁOPACZKU!!!SAM SOBIE WYPEŁNIJ SWOJĄ DURNĄ ANKIETĘ!!!MIAŁAM NADZIEJĘ,ŻE TROCHĘ ZMĄDŻAŁEŚ KOLEŚ ALE WIDZĘ ,ŻE NIE!!!

 6. Zastanawiam sie nad brakiem opinii fanek , ktore zwykle stoja murem i chocby wlasna piersia bronily by mistrza .Troche wstyd za guru ? !!!

  1. Fanki nie mają czasu na pisanie opinii – wypełniają i wysyłają ankietę…:-) hihi…bo każda chce byc pierwsza w kolejce…

 7. A ja z zapartym tchem czekałam na podsumowujące 10 pyt o poziom intelektu ;( No chyba że chodzi tu jedynie o „selekcję wstępną”:)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *