2012 armageddon

 

Wielu z was, pyta mnie, mistrza, czy w 2012 roku będzie koniec świata, związany z przebiegunowaniem ziemi.

Odpowiem wam. Nie będzie. A wiecie czemu tak mówię? tak, jestem mistrzem, ale nie tylko dlatego. To proste – jeśli będzie a ja się pomylę, to kto mi dopieprzy komciem na blogasku? nikt! bo nie będziecie już żyli. Może to i dobrze, nie trzeba będzie cierpieć i boleśnie wzdychać po przejedzeniu, jak ja teraz czynię. A jak nie będzie końca świata? to wtedy wyjdę na guru który wie wszystko. A jak tylko ja jeden przeżyję? co ja pocznę bez fanów którzy mi kadzą? masakra.

Reasumując

Moja owczarnio, cały świecie, fani, antyfani, psie Sabo – to oczywista oczywistość że nie będzie końca świata. Tako rzecze mistrz.

0 myśli na temat “2012 armageddon”

  1. jasne ze bedzie, wszystkich nas zmiecie z powierzchni ziemizaczyna sie od chinpotem coraz bardziej na zachodmy bedziemy w srodku…

  2. „Najbardziej prawdopodobny wydaje się nam armageddon który sprawi sam sobie gatunek istot nazywanych w galaktycznym slangu „trupawce bladawce” (nazwa stworzona przez jednego z przedstawicieli tego gatunku o nicku Lem), pangalaktica – międzygalaktyczna encyklopedia odbioru bezpośredniego nazywa ten gatunek homo-kretinus”.Podsłuchał pangalaktyczną sieć i przetłumaczył na polski 34.

  3. Co wy tak o tym koncu świata? Nikt nie zwrocił uwagi na to że to ludzie nie dają przyrodzie przestrzeni.Nie dajemy jej oddychać,nie dajemy jej żyć zacieśniamy jej krag jak pętle u szyi tylko naiwny człowiek nie wie ze pierwszy tą pętle otrzyma.( Gdyby to miasto ze zdjęcia było trochę dalej od wody moze nie doszloby do takej tragedii.)

      1. przecież nie ma znaczenia skad pochodzi to zdjęcie.Film to też obraz wykanany czy to na faktach autentycznych czy też realizacja fantazji. Natomiast niewątpliwe jest ze przyroda nie ma czym juz oddychać i przedstawione zdjęcie powinno przypomnieć o tym żebyśmy ludzie za bardzo się nie pchali tam gdzie nas nie chcą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *