Pomóżcie.

Potrzebuję nazwę zespołu i piosenki.

A więc tak – jest pokój, w nim śpiewak podobny do bon jovi? średnio długie włosy blond, pokój jest cały w oknach i on na krześle z kółkami się przemieszcza i przez każde okno patrzy przez lunetę. Rockowa piosenka, ostra i miłosna.

Plis help mi.

0 myśli na temat “Pomóżcie.”

  1. Ja na identyfikację utworów, które mi się podobają mam najlepszy sposób – jeśli nie poznam wykonawcy po wyglądzie w teledysku, a stacja tv nie wyświetli fiszki z jego id tudzież dj w radiu wykonawcy nie przedstawi – staram się spisać choćby jeden wers tekstu piosenki, potem wpisuję to w google i klikam w „szukaj”. Czasem do słów piosenki w szukajce można dopisać „lyrics” (teksty, słowa). Wyświetla się morze stron z tekstami piosenek i każdy tekst jest podpisany nazwą wykonawcy i tytułem kawałka. Trzeba tylko sprawdzić, czy tekst na ekranie to faktycznie to, czego szukaliśmy (czy pasuje do zapamiętanej przez nas melodii), potem to już tylko wrzuta.pl i słuchamy kawałka. Można go również pobrać stamtąd na dysk, jednak jak widać po wrzutowych „komciach” jeszcze mała część społeczeństwa to potrafi. Pzdr.

      1. Siedzi blondynka w pubie i płacze. Kelner podchodzi i się pyta co się stało.- blondynka: no bo wszyscy uważają że ja jestem taka głupia i w ogóle- kelner: nie martw się brunetki są głupsze patrz: ej brunetka sprawdź czy cię nie ma w domu i brunetka biegnie a blondynka się śmieje i mówi jaka głupia ja bym zadzwoniła.

  2. Ale numer a ja po ciężkich bojach w szukaniu tej piosenki w końcu coś znalazłam,nawet jej słuchałam tylko nie widziałam teledysku,weszłam na blog a tu patrzę,że Ewciak!już ją znalazła i to była ta co ją słuchałam:).Ubiegła mnie spryciula;)).Ale cieszę się,że już masz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *