Sen – wykażcie się

  

Wykażcie się.

Śniło mi się że chcę pograć na mojej gitarze, i jedna chyba struna była odczepiona od tego końca dużego, a dwie czy trzy inne były poprzyczepiane do innych końcówek niż powinny.

Co to może znaczyć?

0 myśli na temat “Sen – wykażcie się”

 1. Ten sen… zapowiada świetną randkę.. , ale ciebie ogarnie niemoc… straszna… wszystko ci oklapnie z wrażenia.. i gitara juz ci nie bedzie potrzebna.. a to peszek…

 2. W zasadzie,nie wierz w znaczenie tego co oznaczają sny a tym bardziej tłumaczone w sennikach co mogą oznaczać.Bo każdy opisuje to inaczej,n.p.Granie na gitarze ma znaczenie takie iż się zakochasz,natomiast w innym tłumaczeniu znaczy,żebyś uważał na oszustów lub jakaś trwoga.Co do strun to dobre i wesołe chwile,ale może być różnie skoro widziałeś je pomieszane,nie na swoim miejscu.

 3. znasz takie przysłowie? Z graczki przyjdą płaczki? Chyba ten sen to zwiastuje.Gitara-bedziesz sie bawił grac na niej- sie zakochasz struna-wesołe chwile.

 4. znasz takie przysłowie? Z graczki przyjdą płaczki? Chyba ten sen to zwiastuje.Gitara-bedziesz sie bawił grac na niej- sie zakochasz struna-wesołe chwile.

 5. Według sennika Majów gitara jest symbolem utraty sympatii, a struny, sznurki wszelkie żyłki to ludzie, poplątane to ludzie których skrzywdziłeś. Jeżeli taki sen przyśni się kiedy księżyc wschodzi po północy to oznacza odwrócenie dobrej passy, kłopoty, kryzys, musisz włożyć dużo trudu żeby odzyskać to co psujesz.

 6. Błądzisz, mieszasz, nie jesteś w harmonii.Trudno o bardziej czytelny symboliczny przekaz.Może to tylko wyraz pomieszania po intensywnej nauce angielskiego ?………………..Ostatnio śnił mi się mały psiak, który nadskakiwał do mnie radośnie jak oszalały. Zacząłem w śnie delikatnie i czule głaskać go i widzę że z lewego oka zaczynają psiakowi lecieć łzy.Co to znaczy – może ktoś mi to wytłumaczy ?

  1. pies to przyjaciel.Widocznie Twoj przyjaciel bedzie miał powody do płaczu.To był pies ,czy suczka w zaleznosci od płci przyjaciel.przyjaciólka.

   1. Ten malutki psiak był tak słodki że to z pewnością była suczka.Ale ten sen myślę, że był odpowiedzią na moje mentalne wewnętrzne pytanie nad losami świata w zderzeniu z nadciągajacą depresją wywołaną przez krańcowo chciwych bankowych megaspekulantów ( nawiasem mówiąc głównie przez beznapletkowców).Lewe oko łączy się z prawą półkulą mózgu, półkulą przekazu niewerbalnego, symbolicznego. Może to stąd.Będę dalej sondował nieświadomość.Ale podejrzewam najgorsze. Kryzys może być tak wielki że rozpadną się państwa, totalna anarchia i wojna.Bo mocy Boga na tym świecie jest tyle co mocy tego sennego bezradnego płaczącego pieska.

     1. Dlaczego miałbym tego chcieć zły człowieku ?A……. to może ja jestem zły bo ważyłem się wspomnieć o beznapletkowcach ?

     2. No właśnie, roztaczam mroczną aurę nad światem.I wszystko jasne.Wszystkie zło na tym padole to moje dzieło. To ja zły 34 doprowadzilem ludzkość na skraj przepaści.Bo przecież nie zrobili tego kapłani i ich oligarchiczni mafijni protegowani mający wszak władzę od samego wszechmogącego. Tak przynajmniej twierdzi kk.ps. Na krawędź przepaści doprowadziła ludzkość globalistyczna szara eminencja – żydowska bankierska „arystokracja” i jej krańcowa chciwość. Ta chciwość dała krótkoterminowo sprywatyzowane ultrazyski nielicznej kaście pasożytów a teraz nadciąga uspołecznienie długoterminowej katastrofy.

 7. Marek ,ale Ty z ludzi lubisz robić balona.Spójrz na to zdjecie.Ty we snie patrzyłes na cień strun ktory odbija sie na gitarze, dlatego wydawało sie Tobie ze są gdzie indziej poprzyczepiane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *